Skip links

Hakkımızda

Bursa Boşanma Avukatı Erdem ÖZKAN
Bursa Boşanma Avukatı Erdem ÖZKAN

Özkan Hukuk ve Danışmanlık Bürosu

Kişi, şirket ve kurumların; dava, avukatlık ve hukuki danışmanlık faaliyetlerini geniş ve profesyonel bir çerçevede yürütmektedir. Hedefimiz müvekkillerimiz için en uygun hukuki çözümü hızlı, etkili ve doğru şekilde üretmektir. Başarımızın temelinde sürekli değişen ve gelişen hukuk sistemimiz içerisinde bilgilerimizi güncel tutmamız ve dinamik bir şekilde tüm süreci yönetmemiz yatmaktadır. 

Hukuk Büromuz, müvekkillerimize uyuşmazlık öncesi yaşayabilecekleri muhtemel yasal güvence ve önlemlerin sağlanması buna ilişkin oluşabilecek risklerin minimum seviyeye indirilmesi için önleyici hukuk anlayışına bağlı şekilde çalışmalarını sürdürmektedir. Ortaya çıkan hukuki problemlerin çözüme ulaştırılmasının yanında ileride çıkabilecek uyuşmazlıklar bakımından da önleyici hukuk kapsamında çözüm üretmekteyiz.

Avukatlık mesleğinin etik kurallarından ödün vermeden, “Geciken adalet, adalet değildir.” sözünü ilke olarak edindiğimiz ofisimizde hukuki danışmanlık, dava süreçleri, icra takipleri, arabuluculuk, hukuk ve ceza avukatlığı bakımından size çözüm sunmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Av. Erdem ÖZKAN