Skip links
bursa hukuk bürosu

Bursa Avukat

Bursa Avukat ve Danışmanlık

Bursa’da faaliyet gösteren Av. Erdem Özkan Hukuk Bürosu bursa avukat arayışındaysanız size faydalı olabilir. Özkan Hukuk Bürosu ismiyle 2019 tarihinden beri faaliyet gösteren bursa hukuk büromuz siz değerli müvekkillerimizin sorunlarını profesyonel bir biçimde çözmeyi hedeflemektedir. Bursa ülkemizde en yoğun nüfuslu yerlerden biridir. Ticaret ve iş hacmi her geçen gün artan Bursa şehri konumu nedeniyle de önemli bir yerdedir.

Bursa Türkiye’nin en büyük şehirlerinden biri olması nedeniyle hukuki ihtilaf olarak da oldukça fazla dava bulunmaktadır. Bursa’da avukatlık bürosu seçenekleri oldukça fazladır. Bu kadar seçenek arasında doğru avukat ile çalışmak hukuki süreçte başarı sağlamak için önemlidir. Av. Erdem Özkan Hukuk Bürosu olarak bursa avukat ihtiyacında olan veya hukuki danışmanlık talebinde olan müvekkillerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde yerine getirmeye çalışıyoruz. Bursa avukatları olarak müvekkillerimizin haklarını en iyi şekilde savunmak için bilgi birikimimizi ve tecrübemizi sonuna kadar kullanmaktayız.

bursa avukat

Bursa Avukatlık Ofisi

Bursa avukatlık ofisi Av. Erdem Özkan Hukuk Bürosu’nun hukuki hizmetleri sizin için çözüm sağlayabilir. Hukukun neredeyse her alanında hizmet veren bursa ofisimiz Osmangazi ilçesindedir. Bursa avukatlık ofisi Bursa’nın tüm ilçelerinde faaliyet göstermektedir. Bursa’da avukatlık hizmeti almayı düşünenlerin en önemli kaygısı, iyi ve başarılı bir avukat bulabilmektir. Bursa’nın en iyi avukatlarını bulma arayışınızda, bursa avukat sizlere en uygun hukuki hizmeti sunmak için çalışır. Açtığı davalarda başarı oranı yüksek olan ve alanında uzman avukat olan Av. Erdem Özkan hukuki süreçlerinizi yönetir.

Bursa Hukuk Büroları

Bursa’nın en iyi hukuk büroları ile çalışmak istediğinizde karşınıza birçok seçenek çıkmaktadır. Doğru avukatı seçerek süreci hızlandırabilir ve aklınızdaki sorulardan kurtulabilirsiniz. Bursa avukat sizin için en doğru hukuki çözümü bulacaktır. Eğer mahkemede bir dava açılmışsa avukat sizi daima bilgilendirerek süreçten haberdar olmanızı sağlar. Bursa avukat büroları davayı kazanmanız için ihtimalleri değerlendirecektir. Davanın başında ve sonrasında avukata vereceğiniz bilgiler çok önemlidir.

Bursa’daki En İyi Avukatlar

Bir hukuki problemle karşılaşmanız halinde ne yapacağınızı bilememeniz doğaldır. Bursa’daki en iyi avukatlar hukuki işleri çözmek ve hukuk kurallarını en iyi şekilde uygulamak için yıllardır çalışmaktadırlar. Hukukumuzda avukat tutmak zorunlu değildir ancak oldukça karmaşık olan yargılama süreçlerini bir profesyonel avukat yardımıyla yürütmek kişi için büyük kolaylık sağlayacaktır. Bursa’daki en iyi avukatlar olası hak kaybını minimuma indirmektedirler. Bursa avukat yardımı ile düşündüğünüzden daha iyi bir yargılama süreci geçirebilme imkanınız bulunmaktadır.

Bursa Avukat Hizmetleri ve Faaliyet Alanları

Bursa Avukat hizmetleri, hukuki konulardan danışmanlık hizmeti alabileceğiniz, hukuki sorunun çözümü için doğru karar vermesi için ne yapması gerektiği, yaşanılan soruna dair alternatif çözüm yollarını bulmak gibi pek çok konuda müvekkili bilgilendirerek yardımcı olur. Bu bakımdan avukatın sağlamış olduğu danışmanlık desteği oldukça önemlidir. Avukat müvekkilinden yaşadığı olaya dair tüm detayları dinleyerek mevcut hukuki problem tespit eder. Bursa avukat olaya ilişkin yürüteceği stratejiyi ve atacağı adımları sırasıyla belirler. Avukat belirlediği tüm aşamaları müvekkili ile paylaşarak bilgisi dahilinde ilerler.

Bursa avukat hizmetlerinden faydalanmak için faaliyet alanlarımıza göz gezdirebilirsiniz. Ceza Hukuku, Boşanma Hukuku, İş Hukuku, Kira Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Miras Hukuku, İcra Hukuku, Sigorta Hukuku gibi alanlar başlıca olmak üzere hukukun çoğu alanında çalışmalarımız devam etmektedir.

Bursa Avukat Ücretleri

Bursa Avukat ücreti, avukat ile müvekkil arasında avukatın çalışmalarını yürüttüğü il barosu tarafından her sene ilan edilen tavsiye niteliğindeki en az avukatlık ücret tarifesi ile belirlenmektedir. Avukatların avukatlık asgari ücret tarifesi ile belirlenen en az ücret tutarından daha az ücret ile ya da ücretsiz iş kabul etmesi avukatlık kanununa açıkça aykırıdır. Avukatın ücretsiz iş alması veya avukatlık asgari ücret tarifesinde belirlenen sınırların altında ücret alması avukatın mesleki olarak sorumluluğunu doğurmaktadır. Avukatlık kanunu uyarınca, Bursa Barosu tarafından da Bursa Avukat olarak faaliyet yürüten avukatlar için tavsiye niteliğindeki en az avukatlık ücret tarifesi yayınlanmaktadır. Avukat yapacağı işin zorluğu, süresi, niteliği gereğince bir ücret belirler. Dava masrafları mahkeme veznesine müvekkil tarafından ödenir. Bursa avukat ücretini öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bursa Hukuk Bürosu Çalışma Biçimi

Bursa avukatı Erdem Özkan Hukuk Bürosu, belirli düzen ve çalışma biçimiyle hukuki hizmet vermektedir. Bu çalışma düzeni genel olarak ele alındığında aşağıdaki şekilde ifade edilebilir.

  1. Müvekkilden hukuki boyuta ulaşmış sorunu tam olarak dinlenir.
  2. Varsa delil ve belgeler yıldırım avukatı tarafından incelenir.
  3. Müvekkilin haklarının en iyi korunması amaçlanarak ihtimaller avukat tarafından değerlendirilir.
  4. Süreç avukat ile müvekkil arasında gizlilikle sürdürülür.
  5. Müvekkil dilerse avukatın ofisinde yüz yüze konuşarak anlaşma sağlayabilir.
  6. Avukat ile müvekkil anlaştığı takdirde müvekkilin noterlikten vekaletname düzenletmesi gerekmektedir. Vekaletname özel bir sebebe dayalı olarak düzenlenecekse avukat tarafından müvekkil bilgilendirilir.
  7. Vekaletnamenin avukata ulaşmasının ardından bursa avukat çalışmalarına başlayarak en kısa sürede süreci başlatır.
  8. Dava açıldıktan sonra müvekkil davasına ilişkin gelişmelerden haberdar edilir.
  9. Yargılama tamamlandıktan sonra dava konusu bir icra işlemi gerektiriyorsa yıldırım avukat icra işlemlerini yürütür.

Bursa Avukat İletişim Bilgileri

Uzman avukattan destek almak için bize aşağıdaki iletişim yollarını kullanarak ulaşabilirsiniz.

Bursa Avukat Telefon Numarası: 0536 034 61 16

Bursa Avukat E-Posta Adresi: info@avukaterdemozkan.com

Bursa Avukat Mesai Saatleri: Hafta İçi saat 09:00 ile 19:00 arasında bize telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz. Acil ve mesai saati dışındaki randevu talepleri için whatsapp yoluyla mesaj olarak göndermeniz gerekmektedir.